O nas

Kominki Ireneusz Ostrowski

Lider lokalnego rynku

Kominki Ireneusz Ostrowski to przedsiębiorstwo utworzone na przełomie 2001 roku. Właściciel dołożył wszelkich starań w zdobyciu doświadczeń, które poszerzał w kraju, ale również za granicą.

W obecnej chwili Ireneusz jest posiadaczem specjalistycznego parku maszynowego. Sprzęt ten przeznaczony jest do doskonałej obróbki kamienia.

Jakość usług to dla Kominki Ireneusz Ostrowski kluczowy cel. Dokłada wszelkich starań, aby realizacje zamówień były wykonane na niezwykle wysokim poziomie.

W celu polepszenia kontaktu z docelowym klientem zarządzamy dwoma punktami sprzedaży. Każde z nich posiada specjalistyczne doradztwo ukierunkowane na wykonywaną przez nas branżę.

Nasze doświadczenie to między innymi wykonanie następujących projektów: blaty kuchenne, parapety, schody wewnętrzne i zewnętrzne czy posadzki z kamienia. Nie gasnącym zainteresowaniem cieszą się liczne elementy z kamienia, do których Ireneusz Ostrowski zalicza: stoliki kawowe, patery czy ramy do luster.

Dla zainteresowanych przedsiębiorstwo w szczególności pracuje na materiałach: marmur, granit, onyx, kwarcyt czy piaskowiec i trawertyn.

Można nas zlokalizować w województwie mazowieckim. Grupa docelowa rozpoczyna się od 18, a kończy na wieku 70 lat.

Wyróżniamy się 17 letnim doświadczeniem pracy w branży, a jednocześnie pracy z klientem. Pracujemy wyłącznie na materiałach najwyższej jakości. Nasze grono zasilają stricte profesjonalni monterzy. 

Close Menu